| ayhan@hanajans.com.tr +90 532 375 94 98

Hakkımızda

UDHB
DHMİ

İletişimin Gücüne İnanıyoruz!

Hanajans olarak 2011 yılından beri reklamcılık sektöründe inovatif projelere imza atıyoruz.

Yeni hikayeler yazmak için büyüyoruz, gelişiyoruz, güçleniyoruz....

Hizmetlerimiz

Reklam filmi

Kurumsal tanıtım filmi

Proje tanıtım filmi

Animasyon

Belgesel film

Eğitim filmi

Sosyal medya içerik üretimi

Hava çekimleri

Grafik tasarım hizmetleri

Medya planlama ve satın alma hizmetleri

Markalarımız

  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=

Bizden Haberler

Türkiye’nin çayı Çaykur, soğuk içecek markası Didi’nin TV ve dijital medya planlama ve satınalma işi için ajansımızı seçti.
Hoşgeldin Çaykur!

Yeni markamız Bereket Sigorta için hazırladığımız Euro 2020 Avrupa futbol şampiyonası filmimiz turnuvanın resmi yayıncı kuruluşu TRT 1, TRT Spor ve TRT 4K kanallarında yayında. İyi seyirler.

Türkiye’nin ilk faizsiz emeklilik şirketi olarak yola çıkan Bereket Emeklilik'in tüm iletişim çalışmaları artık Hanajans'ta!

Bereket Sigorta için hazırladığımız Euro 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası filmimiz TRT 1, TRT 4K ve TRT Spor kanallarında yayında. 

TRT1 Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel Programı- Bereket Sigorta İçin Hazırladığımız Alt Bant Uygulamamız Yayında!

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve Su Ürünleri Yetiştiricileri Üretici Merkez Birliği’nin Türk toplumunun balık tüketim alışkanlığını 12 aya yaymak için başlattıkları iletişim kampanyasının devam filmi yayında..

Filmimizin yapım aşamasında değerli katkılarını esirgemeyen ve toplumumuzu balık tüketimi konusunda özendiren mesajlarını paylaşan ünlü televizyon programcısı Müge Anlı'ya teşekkür ederiz.

Filmimizin yapım sürecini özenle tamamlayan kreatif ve prodüksiyon ekibimizin emeğine sağlık.

Vira Bismillah!

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü'nün 1 Eylül Av Sezonu açılış filmi yayında! 

Filmimizin yapım sürecini özenle tamamlayan kreatif ve prodüksiyon ekibimizin emeğine sağlık.

Bereket Sigorta’nın bu yılki Ramazan İletişimi Kampanyasını da geçen yıl olduğu gibi ajansımız üstlendi. Bilgi Ekranı Projesi iletişim kampanyamızın en önemlilerinden biri oldu. 30 gün boyunca her akşam "Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması İftar Özel Programı" ile "Sahur Bereketi" Programının Sunar-Sundu sponsorluklarını üstlenen Bereket Sigorta ve Hanajans’ın birlikteliği güçlenerek devam ediyor. 
Kampanyamızın bu yılki sesi ise usta tiyatro ve seslendirme sanatçı Sadettin Nüvit Candaner oldu.

17 Ocak 2011'den beri Türkiye'nin önde gelen ajanslarından biri olarak kalitemizi tescilledik. ISO 9001 Belgemizi gururla aldık...

17 Ocak 2011'de yeni bir yılda hep yeni kalmak hedefiyle kurulduk. Şimdi 10 yaşındayız ve daha yolun çok başındayız. Daha nice 10 yıllar sizi sokaklarla, kentlerle, insanlarla buluşturmaya devam edeceğiz. Nice Senelerimize!

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ve SUMEYBİR ortak yapımı olan, Türk toplumunun balık tüketim alışkanlığının 12 aya yaymak amacıyla başlanan iletişim kanmpanyasının bir parçası olan devam filmlerimizin yapım sürecini özenle tamamlayan kreatif ve prodüksiyon ekibimizin emeğine sağlık...

Filmde Ankara'nın en ünlü balık şefleri olan Faruk ve Mehmet Şef ile keyifli ve lezzet dolu bir çekim gerçekleştirdik.

Sektörün öncü şirketi Bereket Sigorta yeni markası Bereket Tekafül'ün tüm iletişim çalışmalarını Hanajans'a emanet etti. Türkiyenin ilk ve tek faizsiz sigortacılık şirketi olan Bereket Tekafül için ajans olarak reklam filmleri ve jenerik filmleri hazırlayarak Bereket Tekafül'ün iletişim çalışmalarını yürüttük.

 

Yenilikçi ve Kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne değer katmaya devam eden Bereket Sigorta'nın Ramazan Bayramı reklam filminin tüm prodüksiyon ve medya çalışmasını ajansımız yürüttü.

T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı'nın tüm iletişim çalışmalarını ajansımız büyük bir keyif ve özenle yürüttü. Türkiye Kooperatifler Fuarı'nın sosyal medya yönetimi ve organizasyonunu Hanajans Ailesi olarak başarıyla gerçekleştirdik. 

Makbule Ölçen başkanlığında gönüllüler tarafından 8 Mart 1982’de Ankara’da kurulan Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı, 2020 yılı iletişim çalışmaları için ajansımızı seçti. Logosundan web sitesine kadar yapacağımız çalışmalarla yeni yüzüne kavuşacak ZİÇEV, çok yakında sizlerle!

Ankara’nın önde gelen güzellik merkezlerinden Bahar Babacan Beauty Center, ajansımızı seçti. Çankaya ve Çayyolu’nda olmak üzere iki iş yeri bulunan, Çankaya’da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Bahar BABACAN AKADEMİ ile binlerce kişinin hayatına dokunan güzellik merkezinin çekimini gerçekleştirdiğimiz tanıtım videoları çok yakında yayında!

Ankara Girişimci İş Kadınları Derneği (ANGİKAD), 8. Girişimcilik Kampı’nın iletişim faaliyetleri için ajansımızı tercih etti.

Türkiye’nin kalkınmasında lokomotif kurum olma özelliği taşıyan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğünün resmi ajansıyız. Ülkeyi demir ağlarla birbirine bağlayan TCDD’yi sosyal medya içerik üretimi ve yönetimi hizmetlerimizle dijitale biz bağlıyoruz.

15 Temmuz gecesi yazdığı destanla ‘kahraman’lığı kazanan Kahramankazan Belediyesi 2019 Yerel Seçimleri’nde dijital platformlarda yürüteceği seçim stratejisi ve basılı yayınları için Hanajans’ı seçti.

Türkiye’nin e-dönüşüm yolculuğunda yerimizi aldık. Yüzlerce kurumun e-dönüşüm sürecini yöneten, kamunun bilişim çözüm merkezi Türksat Bilişim’e tanıtım filmi hazırlamak için kollarımızı sıvadık. Güçlü teknik altyapısı, alanında uzman kadrosu, profesyonel proje yönetimi anlayışıyla Türkiye’nin bilişim aktörünün sunduğu çözümleri sizinle paylaşmak için yeni fikirler üretiyoruz!

Halkları, medeniyetleri, coğrafyaları birleştiren ve Demir İpek Yolu’nu yeniden canlandıran Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattı 30 Ekim 2017’de büyük bir törenle hizmete açıldı. Açılışta yer aldığımız ve dünyanın en büyük ulaştırma projelerinden olan demiryolu hattının iletişim kampanyasını başarıyla gerçekleştirdiğimiz için gururluyuz!

Avrupa’nın en büyük tek parça elma üreticisi Engin Tarım A.Ş. tanıtım filmi için bizi seçti. Bereketli topraklarımızda 19 farklı elma çeşidinin 19 farklı lezzet hikayesi bizimle filizleniyor. Engin Tarım’ın lezzetli elmalarını size ulaştırmak ve böyle büyük bir organizasyonu size tanıtmak için biz hazırız!

Havalimanlarımızın işletilmesi, hava sahamızdaki hava trafiğinin düzenlenmesi ve kontrolü görevini başarıyla gerçekleştiren, Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirleyen Fortune 500 listesinde 45. sırada yer alan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünün resmi ajansı olduk. Ülkemizin ve DHMİ’nin geleceğe yolculuğunu artık birlikte gerçekleştiriyoruz.

Ajansımıza grafiker arıyoruz. Bizimle çalışmak için isteyen grafikerler, özgeçmişlerini han@hanajans.com.tr mail adresine gönderebilir.

Türkiye’nin en köklü bakanlıklarından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının resmi ajansıyız! Türkiye’yi birbirine bağlayan, dünyanın en büyük projelerine imza atan UDHB’yi temsil edeceğimiz için heyecanlıyız.

Deniz Ticareti Genel Müdürlüğünün 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı reklam filmi bize emanet. Uluslararası ticaretin ?’ının gerçekleştiği denizlerimizi, son 15 yılda hızla büyüyen mavi ekonomimizi sizlerle buluşturacak reklam filmimiz çok yakında yayında!