| hanajans@hanajans.com.tr +90 312 447 92 90

Hakkımızda

UDHB
DHMİ

İletişimin Gücüne İnanıyoruz!

Hanajans olarak 2011 yılından beri reklamcılık sektöründe inovatif projelere imza atıyoruz.

Yeni hikayeler yazmak için büyüyoruz, gelişiyoruz, güçleniyoruz....

Hizmetlerimiz

Reklam filmi

Kurumsal tanıtım filmi

Proje tanıtım filmi

Animasyon

Belgesel film

Eğitim filmi

Sosyal medya içerik üretimi

Hava çekimleri

Grafik tasarım hizmetleri

Medya planlama ve satın alma hizmetleri

Markalarımız

  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=
  • alt=

Bizden Haberler

Makbule Ölçen başkanlığında gönüllüler tarafından 8 Mart 1982’de Ankara’da kurulan Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı, 2020 yılı iletişim çalışmaları için ajansımızı seçti. Logosundan web sitesine kadar yapacağımız çalışmalarla yeni yüzüne kavuşacak ZİÇEV, çok yakında sizlerle!

Ankara’nın önde gelen güzellik merkezlerinden Bahar Babacan Beauty Center, ajansımızı seçti. Çankaya ve Çayyolu’nda olmak üzere iki iş yeri bulunan, Çankaya’da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Bahar BABACAN AKADEMİ ile binlerce kişinin hayatına dokunan güzellik merkezinin çekimini gerçekleştirdiğimiz tanıtım videoları çok yakında yayında!

Ankara Girişimci İş Kadınları Derneği (ANGİKAD), 8. Girişimcilik Kampı’nın iletişim faaliyetleri için ajansımızı tercih etti.

Türkiye’nin kalkınmasında lokomotif kurum olma özelliği taşıyan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğünün resmi ajansıyız. Ülkeyi demir ağlarla birbirine bağlayan TCDD’yi sosyal medya içerik üretimi ve yönetimi hizmetlerimizle dijitale biz bağlıyoruz.

15 Temmuz gecesi yazdığı destanla ‘kahraman’lığı kazanan Kahramankazan Belediyesi 2019 Yerel Seçimleri’nde dijital platformlarda yürüteceği seçim stratejisi ve basılı yayınları için Hanajans’ı seçti.

Türkiye’nin e-dönüşüm yolculuğunda yerimizi aldık. Yüzlerce kurumun e-dönüşüm sürecini yöneten, kamunun bilişim çözüm merkezi Türksat Bilişim’e tanıtım filmi hazırlamak için kollarımızı sıvadık. Güçlü teknik altyapısı, alanında uzman kadrosu, profesyonel proje yönetimi anlayışıyla Türkiye’nin bilişim aktörünün sunduğu çözümleri sizinle paylaşmak için yeni fikirler üretiyoruz!

Halkları, medeniyetleri, coğrafyaları birleştiren ve Demir İpek Yolu’nu yeniden canlandıran Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattı 30 Ekim 2017’de büyük bir törenle hizmete açıldı. Açılışta yer aldığımız ve dünyanın en büyük ulaştırma projelerinden olan demiryolu hattının iletişim kampanyasını başarıyla gerçekleştirdiğimiz için gururluyuz!

Avrupa’nın en büyük tek parça elma üreticisi Engin Tarım A.Ş. tanıtım filmi için bizi seçti. Bereketli topraklarımızda 19 farklı elma çeşidinin 19 farklı lezzet hikayesi bizimle filizleniyor. Engin Tarım’ın lezzetli elmalarını size ulaştırmak ve böyle büyük bir organizasyonu size tanıtmak için biz hazırız!

Havalimanlarımızın işletilmesi, hava sahamızdaki hava trafiğinin düzenlenmesi ve kontrolü görevini başarıyla gerçekleştiren, Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirleyen Fortune 500 listesinde 45. sırada yer alan Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünün resmi ajansı olduk. Ülkemizin ve DHMİ’nin geleceğe yolculuğunu artık birlikte gerçekleştiriyoruz.

Ajansımıza grafiker arıyoruz. Bizimle çalışmak için isteyen grafikerler, özgeçmişlerini han@hanajans.com.tr mail adresine gönderebilir.

Türkiye’nin en köklü bakanlıklarından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının resmi ajansıyız! Türkiye’yi birbirine bağlayan, dünyanın en büyük projelerine imza atan UDHB’yi temsil edeceğimiz için heyecanlıyız.

Deniz Ticareti Genel Müdürlüğünün 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı reklam filmi bize emanet. Uluslararası ticaretin ?’ının gerçekleştiği denizlerimizi, son 15 yılda hızla büyüyen mavi ekonomimizi sizlerle buluşturacak reklam filmimiz çok yakında yayında!